Електрически водонагревателен комплект Eldom HSET-I-FV032318, неръждаем, 3.0 kW
  • Наличност: В наличност
  • Марка: Eldom
  • SKU: 18.020.001
с вкл. ДДС
Може да закупите и на изплащане, избирайки кредитна компания при финализиране на поръчката.
     Спестете 2%   с банков трансфер.
Приблизително време за доставка
между 15.05.2026 и 17.05.2026
Econt Speedy Transpress
Виж Политика За Доставки
365 дни право на връщане на стоки
Купувачът заплаща куриерската такса при връщанеВиж условия за връщане
СИГУРНИ ПЛАЩАНИЯ
    Виж условия
Основни предимства и характеристики:
  • Оптимална мощност от 3kW: Мощният нагревателен елемент гарантира бързо достигане на желаната температура на водата, оптимизирайки енергийните разходи.
  • Прецизни размери за перфектен монтаж: С диаметър на фланеца от 175 mm и дължина на нагревателния елемент 305 mm, комплектът е проектиран за лесна инсталация и пълна херметичност.
Технически спецификации:
Характеристика Стойност
Номинална мощност 3 kW
Номинално напрежение 230 V~
Тип нагревател Потопяем тръбен (меден/неръждаем)
Диаметър на фланеца ø175 mm
Дължина (L) 305 mm (допустимо отклонение ±10mm)
Приложение Неръждаеми водосъдържатели и бойлери
Устройство на електрически нагревател
Характеристики
Мощност (W) 3000
Вид Потопяем тръбен нагревател
Захранване 230 V